Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 327581 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #510 dnia: Maja 29, 2018, 08:06:25 am »
...żeby nie było tak...słodko...to ja napiszę, że nawet bezpośrednia relacja w Radiu Centrum  :D nie odzwierciedla obrazu tej walki i zaangażowania, którą można obejrzeć tylko na W22. To naprawdę warto zobaczyć.
Jak ktoś raz spróbuje to potem, tak jak ja teraz po wielu latach, nie może doczekać się następnego meczu. A zostało ich tylko 4 do końca sezonu.
I może jeszcze jedno...wśród kibiców wcale nie brakuje kobiet.

P.S. Jakby ktoś nie zdążył po pracy na obiad to zawsze kiełbaskę z grilla może sobie zapodać nie tracąc ani minuty z oglądania meczu. Grilowisko przy trybunie głównej :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #511 dnia: Maja 29, 2018, 21:25:16 pm »
>:( Coś mi przerwało . Nie wstydżcie sie że Was dawno nie było  :) Nikt Was nie nazwie Kibicami sukcesu . Zobaczycie jak się walczy w Biało-Czerwonym Pasiaku do utraty tchu . Zobaczycie walke- pot -do ostatniej minuty. Zapraszam szczególnie tych co na wyjazdach siatkarskich kochają Siekieryna Orłowskiego i znaja tylko przyspiewki o Stali. Bądzmy świadkami bardzo prawdopodobnego sukcesu piłkarzy . Pomóżmy swoim dopingiem . Naprawde warto . Leon potwierdz ;D

Ja to lubię hymn w wersji pełnej! A o ZKSie jak dla mnie za mało 😉

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #512 dnia: Maja 30, 2018, 22:21:24 pm »
Dzisiaj byłem uczestnikiem dobrego widowiska, szczególnie po strzeleniu drugiej bramki.Mecz ogląda się z przyjemnością. Powiem coś o bardzo dobrym przygotowaniu motorycznym. Koniec sezonu a nasi zawodnicy w dalszym ciągu szybcy i waleczni. 2 liga, 2 liga Resovia, to będzie śpiewane chyba już na każdym meczu do końca sezonu.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #513 dnia: Maja 31, 2018, 11:28:10 am »
Z wielką przykrością przyznaję, że na wczorajszy mecz...nie zdążyłem  >:( :( :'(
Ale z relacji tych live (dzięki Majer za bieżącą informację z wynikiem) i rozmów pomeczowych wiem, że nic się nie zmieniło. Chłopaki orali od samego początku do samego końca. Nie było znaczenia, czy jest 1-0, czy 3-0...jakby było 5-0 jechaliby dalej.
No i po meczu cała trybuna wraz z piłkarzami...DRUGA LIGA, DRUGA LIGA RESOVIA...i tak przez 15 min.
Nosz strasznie żałuję, że nie dałem rady być.
Za tydzień KSZO! Wcześniej Avia na wyjeździe. Zostało tylko 3 mecze.
Jest tak pozytywna atmosfera, że to się musi stać. Tym bardziej, że na 3 Maja mówią, że budżet uda się dopiąć.
DRUGA LIGA, DRUGA LIGA RESOVIA!
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2018, 15:30:31 pm wysłana przez leon »

Tomson93

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
  • C4 _R10_M3
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #514 dnia: Maja 31, 2018, 11:48:16 am »
Zwłaszcza , że KSZO już odpadło z walki o awans , a wczoraj mało brakowało a Motor straciłby punkty i było by już prawie pewne. Teraz pozostaje wygrać jeszcze 2 mecze i jest awans.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #515 dnia: Maja 31, 2018, 15:37:53 pm »
Jestem przekonany, że ci chłopcy będą robić wszystko, żeby wszystko do końca wygrać, bez względu na to, czy awans już zdobędą, czy...jeszcze nie. Nie kalkulują. Grają swoje.
W sobotę z Rzeszowa już jest zarezerwowane dwa autokary na wyjazd do Świdnika. Dwa...tylko dla Oldskulowców! Naprawdę kręci się to pięknie.
A po awansie, który wciąż musimy wywalczyć, terminarz na przyszły sezon rozpocznie mecz z...Ruchem Chorzów. A w dossier będą takie marki, jak Widzew Łódź.
DRUGA LIGA, DRUGA LIGA RESOVIA!  :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #516 dnia: Maja 31, 2018, 20:21:38 pm »
Widzew jeszcze niepewny awansu. W przedostatniej kolejce mają mecz na szczycie. Będzie się działo!
Awansujemy! Wierzę w to głęboko!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #517 dnia: Maja 31, 2018, 22:16:56 pm »
Tomson93 chciałbym w to wierzyć, że Kszo już odpuściło. Na szczęście to My teraz rozdajemy karty, gdyby Kszo wygrało u Górali, byłoby do końca napięcie. Kszo ma zaległy mecz i na szczęście nie może sobie dopisać 3 pkt, bo JKS walczy o utrzymanie i na pewno nie odpuści, a szczególnie w sytuacji, gdy Resovia walczy o awans. Mecz z nami będzie dla Kszo meczem o wszystko, bo ostatnia kolejka (KSZO- Motor), przy naszym remisie Z Ostrowcem będzie meczem o pietruszkę. Tomson93, KSZO jeszcze nie odpadło, ale ma najgorszy terminarz, bo dwa ostatnie mecze z kandydatami do awansu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #518 dnia: Maja 31, 2018, 22:34:00 pm »
Kszo może zgarnąć 12 pkt, My tylko 9, zakładając że nie gubimy punktów (możemy stracić już z Avią, oby nie, Z kszo- oby nie, czy w Podhalu- oby nie). Pisanie, ze KSZO odpadło, jest trochę na wyrost. Przy jednakowej ilości punktów dużych, przy nie daj Boże naszej porażce z Ostrowcem 0:2 (tam było 1:2) to my jesteśmy za burta. Kszo odpadło?,  nic bardziej mylnego, uważam, ze oni przegonią Motor.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #519 dnia: Maja 31, 2018, 22:40:01 pm »
Mecz właśnie z KSZO będzie meczem o awans, przy naszym remisie z nimi to my awansujemy, nawet przy ewentualnej porażce z Avią i remisem z Podhalem, jesli przegramy z Kszo, to oni z Motorem w ostatniej kolejce będą walczyć na śmierć i życie bo będą walczyć o awans.