Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 327619 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #350 dnia: Marca 16, 2011, 08:27:34 am »
...po wczorajszej "genialnej grze" w Warszawie nie wiem, czy nie lepiej wybrać się jednak na kopaną. Na Podpromiu może być w sobotę pozamiatane w 1h 5min. A na Wyspiańskiego przynajmniej 90min. gwarantowane  ;) :)

tubka1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
  • FANATYK
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #351 dnia: Marca 16, 2011, 10:20:50 am »
Ja ide na Maltę  8)
153% PIKNIK

malta1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #352 dnia: Marca 16, 2011, 14:52:46 pm »
Skra już tyle razy pojawiła się na Podpromiu (przecież nie tak dawno była!) i dam rękę sobie uciąć, że jeszcze w tym sezonie Skra zagra na Podpromiu - powoli to staje się nudne (i jak wyżej w takiej "formie" myślę, że to kwestia godzinki), a na Wyspiańskiego 22 kopacze wracają po 4 miesiącach, acz czuć głód  8)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #353 dnia: Marca 16, 2011, 15:12:54 pm »
Dobra, już nie licytujmy się który mecz lepszy. Na pewno sporo osób chciało by pójść w sobotę na Maltę jak i na Podpromie.
Zarząd CWKS-u przynajmniej podjął próby zmiany godziny, ale Puszcza nie przystała na te warunki i mieli do tego pełne prawo (grają jako gospodarz). Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że taka sytuacja nie powtórzy się już więcej.

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #354 dnia: Marca 25, 2011, 15:25:57 pm »
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110325/SPORT19/230061366

Pewnie już widzieliście filmik co żabojady zrobili, wielkiej chluby to on nam nie przynosi.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #355 dnia: Marca 25, 2011, 15:34:19 pm »
Filmik jest już z pół roku na YT, a nowiny sobie teraz o tym przypomniały. Propaganda anty-kibicowska w mediach trwa  ::)
Im bliżej Euro, tym więcej będzie takich kwiatków, bo "redaktorzy" nie mają o czym pisać to trzeba trochę postraszyć społeczeństwo.

malta1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #356 dnia: Marca 25, 2011, 15:54:53 pm »


szykuje się bardzo dobry wyjazd! Pożegnamy Adama Małysza! ;)

malta1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #357 dnia: Marca 28, 2011, 21:23:18 pm »
cały komentarz do ostatnich wydarzeń medialnych:


Szanowny Panie Redaktorze!

Jako czytelnik Gazety Codziennej ?Nowiny? z oburzeniem przeczytałem artykuł dotyczący sprawy miejskiego urzędnika, nagranego przez francuską telewizję w maju zeszłego roku, po meczu derbowym pomiędzy Resovią a Stalą Sandeco.

Gazeta a co za tym idzie pracujący dla Niej redaktorzy, winni być bezstronni jak również szanować osoby które opisują, o czym ściśle mówi Kodeks Etyki Dziennikarskiej a zwłaszcza punkty :
- zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji,
- Dziennikarz powinien okazywać szacunek osobom, bez względu na ich odmienność ideową,kulturową czy obyczajową, co nie oznacza zgodności z ich poglądami.

Opisana przez Panią red. Annę Janik sprawa, dotyczy kibica CWKS Resovia, natomiast pani redaktor, jak można się było dowiedzieć ze zdjęć jakie umieściła na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook.com, jest zagorzałą sympatyczką klubu ZKS Stal Rzeszów. Wobec powyższego, zastanawia mnie, czy pisząc ten artykuł, blisko rok po nagraniu i odtworzeniu filmu przez francuską telewizję, nie złamała punktu Kodeksu Etyki Dziennikarskiej mówiącej o bezstronności. Na dowód przesyłam zdjęcie Pani red. w klubowym szaliku ZKS Stal oraz w otoczeniu kiboli tego klubu - http://i51.tinypic.com/2enxa2p.jpg.

Równie mocno zbulwersowała mnie postawa Pani red., jaką zaprezentowała odnośnie opisywanego przez Nią urzędnika, na wymienionym wyżej portalu społecznościowym - http://i56.tinypic.com/cialx.jpg. Chciałbym dowiedzieć się od Pana Redaktora czy nazywanie publicznie opisywanej osoby per ?idiota? jest oznaką szacunku? Czy wobec powyższego Pani red. Anna Janik nie złamała również kolejnego punktu Kodeksu Etyki Dziennikarskiej?

Mam nadzieję, iż mając na uwadze poszanowanie Kodeksu Etyki jak również swoich czytelników, wyciągnie Pan odpowiednie wnioski dyscyplinarne wobec Pani red. Anny Janik, za jej jawne i bezpardonowe złamanie zasad dziennikarskiego rzemiosła.

Z poważaniem, czytelnik Gazety Codziennej Nowiny.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #358 dnia: Marca 28, 2011, 22:23:15 pm »
Cwana bestia z tego czytelnika i ma rację, a ta pani redaktor to jakaś amatorka, jak można na portalu społecznościowym ujawniać takie info o sobie... ::)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #359 dnia: Marca 28, 2011, 23:07:11 pm »
Cwana bestia z tego czytelnika i ma rację, a ta pani redaktor to jakaś amatorka, jak można na portalu społecznościowym ujawniać takie info o sobie... ::)

Jakby to Boguś Linda powiedział: "Bo to zła kobieta była"