Ogłoszenia > Ogłoszenia oraz uwagi związane z działaniem forum.

Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły

<< < (2/2)

Why:
Nie wiem, czy mój głos będzie miał znaczenie, ale też jestem za amnestią dla Linki.

leon:
Widze, że z Kolegą Pablo nie można się nawet porozumieć na PW. Dziecinada.
Nie wiem kto aktualnie administruje forum, ale człowieku opamiętaj się...wydoroślej...
Jak się już tak bardzo upierasz przy swoim to przynajmniej prześlij mi jakiś kontakt mailowy do niego. Możesz Go zapytać, czy ci na to pozwoli. Potrzebuję się z nim skontaktować.

kobar:

--- Cytat: alex w Stycznia 17, 2013, 16:12:49 pm ---Widze, że z Kolegą Pablo nie można się nawet porozumieć na PW. Dziecinada.
Nie wiem kto aktualnie administruje forum, ale człowieku opamiętaj się...wydoroślej...
Jak się już tak bardzo upierasz przy swoim to przynajmniej prześlij mi jakiś kontakt mailowy do niego. Możesz Go zapytać, czy ci na to pozwoli. Potrzebuję się z nim skontaktować.

--- Koniec cytatu ---
Może ma skrzynkę zapchaną.

magic2014:
Dlaczego po wpisaniu adresu www.resovia.rzeszow.pl przekierowuje mnie na FB SSPS Resovia Rzeszów?? Nie było tak wcześniej :/

Piotras:
Została podjęta decyzja o zaprzestaniu prowadzenia strony, a wszelkie informacje, które były tam publikowane będą umieszczane na fb oraz forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej