Autor Wątek: Challenge Cup 2008/2009  (Przeczytany 51346 razy)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #220 dnia: Listopada 14, 2008, 10:08:55 am »
Można by myśleć o jakimś zasygnalizowaniu przez kibiców  swojej dezaprobaty wobec postawy drużyny chociażby brakiem dopingu na meczu ligowym ale z Bełchatowem raczej nie mozna tego robić bo ten mecz jest prestiżowy i będzie oglądany przez cała Polske.

Kibice są po to, żeby dopingować. Mam nadzieję, że na Podpromiu NIGDY nie bedzie cicho!
Nie podoba ci się gra, drużyna, trener? Poprostu nie przychodz na mecze - zaoszczędzisz sobie nerwów.

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #221 dnia: Listopada 14, 2008, 10:41:22 am »
Można by myśleć o jakimś zasygnalizowaniu przez kibiców  swojej dezaprobaty wobec postawy drużyny chociażby brakiem dopingu na meczu ligowym ale z Bełchatowem raczej nie mozna tego robić bo ten mecz jest prestiżowy i będzie oglądany przez cała Polske.

Kibice są po to, żeby dopingować. Mam nadzieję, że na Podpromiu NIGDY nie bedzie cicho!
Nie podoba ci się gra, drużyna, trener? Poprostu nie przychodz na mecze - zaoszczędzisz sobie nerwów.

nie no chyba teraz troszkę przesadzasz, z tego co napisałaś to trzeba dopingować i milczeć chociaż będziemy nawet wszystko przegrywać??? skończyły się już czasy komuny( które bardzo dobrze pamiętam) gdzie była cenzura i nie wolno było wyrażać swoich opinii, jeżeli nie wolno wg, Ciebie wyrażać swoich zdań na forum to niech ktoś go zamknie dla ludzi którzy mają odmienne zdanie niż moderatorzy i święto... wtedy piszcie sobie sami i nie wpuszczajcie nikogo spoza Waszego układu, wyobraż sobie teraz taką sytuację że tych którym się nie podoba jak to nazwałaś ;
" gra, drużyna i trener " jest większość to kto zasiądzie na hali??  >:(
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2008, 10:43:16 am wysłana przez ja1710 »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #222 dnia: Listopada 14, 2008, 11:10:25 am »
Można by myśleć o jakimś zasygnalizowaniu przez kibiców  swojej dezaprobaty wobec postawy drużyny chociażby brakiem dopingu na meczu ligowym ale z Bełchatowem raczej nie mozna tego robić bo ten mecz jest prestiżowy i będzie oglądany przez cała Polske.

Kibice są po to, żeby dopingować. Mam nadzieję, że na Podpromiu NIGDY nie bedzie cicho!
Nie podoba ci się gra, drużyna, trener? Poprostu nie przychodz na mecze - zaoszczędzisz sobie nerwów.

nie no chyba teraz troszkę przesadzasz, z tego co napisałaś to trzeba dopingować i milczeć chociaż będziemy nawet wszystko przegrywać??? skończyły się już czasy komuny( które bardzo dobrze pamiętam) gdzie była cenzura i nie wolno było wyrażać swoich opinii, jeżeli nie wolno wg, Ciebie wyrażać swoich zdań na forum to niech ktoś go zamknie dla ludzi którzy mają odmienne zdanie niż moderatorzy i święto... wtedy piszcie sobie sami i nie wpuszczajcie nikogo spoza Waszego układu, wyobraż sobie teraz taką sytuację że tych którym się nie podoba jak to nazwałaś ;
" gra, drużyna i trener " jest większość to kto zasiądzie na hali??  >:(


Czy ja gdzieś komuś zabraniam pisać na forum? Pokaż mi w którym miejscu. Możecie sobie pisać co wam się podoba (byle bez wulgaryzmów i na temat), tak samo jak i na mecz nie musisz przychodzić, bo nikt cię do tego nie zmusza. Nie wiem co jest gorsze - puste krzesełka na trybunach, czy "kibice" obrzucający bluzgami własną drużyne i ternera?

Wyobraź sobie, że są tacy fanatycy, że drużyny nie zostawią nawet w najgorszym dla niej momencie, nawet jak wszystko będziemy przegrywać - to się nazywa WIERNOŚĆ, a nie komuna.

szelka

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #223 dnia: Listopada 14, 2008, 14:19:50 pm »
Jakby się udało w następnej rundzie zmierzylibyśmy się z Rumunami...

ROU  L.P.S. PIATRA NEAMT - BLR  Metallurg ZHLOBIN

a tak pozostaje nam tylko kibicowanie pozostałym polskim zespołom

POL  JASTRZEBSKI Wegiel SA  -  POR  A.J. FONTE BASTARDO 

POL  Mlekpol OLSZTYN  -  ITA  Sisley TREVISO 

http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_cups/cev_cup/4330/11529/10617_EN.html
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2008, 14:24:54 pm wysłana przez szelka »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #224 dnia: Listopada 14, 2008, 14:36:30 pm »
No to Olsztyn ma z głowy puchary europejskie, trafił najgorzej jak się dało. Drabinka ułożyła się głupio dla Polskich zespołów, oba walczą o 1 miejsce w FF i jeszcze mają w drabince faworyta do zdobycia pucharu - Sisley Treviso :-\

ptaszeczek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #225 dnia: Listopada 14, 2008, 15:05:15 pm »
Kilku naszych "kibiców" niefajnie zachowało się w stosunku do Travicy:

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.30811&PHPSESSID=7664c8a3dac14de389de85ae866da551

Takie zachowanie potępiam, choć byśmy byli na ostatnim miejscu w tabeli i bez wygranego seta.


Wiesz co opamiętaj się troszkę to są zawodowcy trenerz, którzy zarabiają poważne pieniądze,a taka postawa to lekcewrzenie kibiców, i bardzo dobrze że ludzie mają pretensje niech gwiazdeczki usłyszą czasem słowa prawdy, klub kibica też mógłby czaem zaspiewać k....mać ! Sovia grać a nie chodzą w chmurach, wolał bym walczący zespół w Seri B niż gwiazdy bez ambicji

Ps. Pamiętaj miejsce w PLS zostało kupione nie wywalczone ! po tym jak pan Karbarz dorowdził do spadku do w ligi

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #226 dnia: Listopada 14, 2008, 16:16:19 pm »
Ps. Pamiętaj miejsce w PLS zostało kupione nie wywalczone ! po tym jak pan Karbarz dorowdził do spadku do w ligi

Co?

Swoją drogą cieszę się, że będzie rozmowa z trenerem. Travica musi poczuć presję i mam nadzieję że wyjdzie to nam na dobre.

Pozdrawiam.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #227 dnia: Listopada 14, 2008, 16:56:21 pm »
Ps. Pamiętaj miejsce w PLS zostało kupione nie wywalczone ! po tym jak pan Karbarz dorowdził do spadku do w ligi
hmmm mijasz się z prawdą, awans do PLS wywalczyliśmy podczas mini play-off serii B w której brały udział 4 najlepsze drużyny tej ligi, w finale wygraliśmy z Górnikiem Radlin. Była możliwość abyśmy grali w PLS prosto z 2 ligi, ponieważ Morze Szczecin zrezygnowało z gry (jak w tym roku Płomień Sosnowiec) i odbyły się baraże, ale przegraliśmy w nich, a awansowała, jeśli dobrze pamiętam, BBTS Bielsko-Biała

To nie temat o historii także EOT

Co do zachowania części kibiców to szkoda gadać, chamstwo i brak kultury.

Aro

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #228 dnia: Listopada 14, 2008, 17:16:13 pm »
Zgadzam się z Ptaszeczkiem. Nasze gwiazdeczki powinny tez poczuć presje kibiców  a nie myśleć że wygrają na stojąco, lekceważąc biednych Białorusinów. Jeśli zawodnicy nie mają jaj, to kibice powinni je mieć i dopingować zespół walczący a nie mięczaków. Zobaczcie co fachowiec napisał o naszym kompromitującym polską siatkówke występie - http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.30826&PHPSESSID=7769d91523abe18e315e435aeae5c81d.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #229 dnia: Listopada 14, 2008, 17:51:54 pm »
Pozostaje zespół Resovii. Tu, mówiąc szczerze, nie za bardzo wiem, co mam powiedzieć. Jeżeli team szkolony przez trenera z najwyższej światowej półki, wzmocniony dużą częścią czołówki polskiej ligi i któremu pod względem finansowym i organizacyjnym brakuje tylko przysłowiowego ptasiego mleka przegrywa z liczącym sobie trzy lata zespołem z Białorusi, to naprawdę człowiekowi brakuje języka w gębie. Nie ma argumentów rzeczowych, uzasadniających to, co się wydarzyło. A skoro brakuje argumentów rzeczowych, zaczyna się poszukiwanie argumentów ulotnych, takich jak szczęście, opatrzność, meteoropatia, urok i P=tak dalej. I wbrew swoim dotychczasowym poglądom sądzę, że akurat w tym przypadku do akcji winien wkroczyć psycholog. Wygląda na to bowiem, że problem Resovii tkwi w głowach jej zawodników. A jeżeli nie może poradzić sobie z nim trener, może naprawdę warto zasięgnąć pomocy specjalisty.
Pojechał po nas jak po szmatach ale chyba ma racje...?