Autor Wątek: Challenge Cup 2008/2009  (Przeczytany 51369 razy)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 03, 2008, 12:00:05 pm »
Nie uda nam się pojechać do Żłobina (wizy i te sprawy...), ale mam nadzieję, że Resovia pokona Metallurg, bo w kolejnej rundzie mielibyśmy wyjazd do Ostrawy lub do Isku w Finlandii  ;D 
Trasa do Isku: 1489 km ? około 21 godz. 28 min ;D
Do Ostrawy trasa jak do Jastrzębia :) - 331 km ? około 4 godz. 32 min (39 km od naszych "węglowych braci" ;) )

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 03, 2008, 12:49:47 pm »
Nie uda nam się pojechać do Żłobina (wizy i te sprawy...), ale mam nadzieję, że Resovia pokona Metallurg, bo w kolejnej rundzie mielibyśmy wyjazd do Ostrawy lub do Isku w Finlandii  ;D 
Oj Kasiu nic z tego, do 3 rundy spadają drużyny z Pucharu CEV i odbędzie się ponownie losowanie, także o tym z kim zagramy dowiemy się za ok 2 tygodnie

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 03, 2008, 13:20:48 pm »
Nie uda nam się pojechać do Żłobina (wizy i te sprawy...), ale mam nadzieję, że Resovia pokona Metallurg, bo w kolejnej rundzie mielibyśmy wyjazd do Ostrawy lub do Isku w Finlandii  ;D 
Oj Kasiu nic z tego, do 3 rundy spadają drużyny z Pucharu CEV i odbędzie się ponownie losowanie, także o tym z kim zagramy dowiemy się za ok 2 tygodnie

Racja! Sorry za pomyłkę ;) Zapomniałam, że już w kolejnej rundzie dochodzą zespoły z CEV. Dodatkowo w błąd wprowadził mnie pan M.B., który już jakoś obliczył, że gramy z Ostrawą lub Isku (może jasnowidz jakiś czy coś  ;D ) Kolejny dowód na to, że prasa kłamie ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 03, 2008, 17:31:56 pm »
Witam

Czy posiadanie karnetu upoważnia do wejścia na mecz pucharowy z Metallurigem ZHLOBIN (BLR)?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam!

Niestety muszę Cię zmartwić, gdyż Twój karnet nie obowiązuje na ten mecz. Aby móc wejść na ten karnet musisz go aktywować na specjalnej Hot Line pod numerem 666-66-66-66-66 ..... opłata 100 zł za sekundę ... po aktywowaniu, trzeba na jednej nodze zrobić kółko wokół Podpromia, śpiewając "Hej, hej Resovia" . Jeszcze tylko krótkie polanie głowy wodą z Wisłoka i możesz wchodzić.

Dla osób umiejących czytać, w innym miejscu na forum jest inny sposób wejścia. Ale skoro Tobie sie nie chce szukać, to użyj mojego.
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 19:24:55 pm wysłana przez :) »

szelka

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 03, 2008, 18:27:23 pm »
Witam

Czy posiadanie karnetu upoważnia do wejścia na mecz pucharowy z Metallurigem ZHLOBIN (BLR)?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam!

Niestety muszę Cię zmartwić, gdyż Twój karnet nie obowiązuje na ten mecz. Aby móc wejść na ten karnet musisz go aktywować dla specjalnej Hot Line pod numerem 666-66-66-66-66 ..... opłata 100 zł za sekundę ... po aktywowaniu, trzeba na jednej nodze zrobić kółko wokół Podpromia, śpiewając "Hej, hej Resovia" . Jeszcze tylko krótkie polanie głowy wodą z Wisłoka i możesz wchodzić.

Dla osób umiejących czytać, w innym miejscu na forum jest inny sposób wejścia. Ale skoro Tobie sie nie chce szukać, to użyj mojego.
 

Abdul, ale masz cięty dowcip :P
uzbrój się w cierpliwość - jeszcze nieraz trzeba będzie odpowiadać na to pytanie :)

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 03, 2008, 18:42:28 pm »
Witam

Czy posiadanie karnetu upoważnia do wejścia na mecz pucharowy z Metallurigem ZHLOBIN (BLR)?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam!

Niestety muszę Cię zmartwić, gdyż Twój karnet nie obowiązuje na ten mecz. Aby móc wejść na ten karnet musisz go aktywować dla specjalnej Hot Line pod numerem 666-66-66-66-66 ..... opłata 100 zł za sekundę ... po aktywowaniu, trzeba na jednej nodze zrobić kółko wokół Podpromia, śpiewając "Hej, hej Resovia" . Jeszcze tylko krótkie polanie głowy wodą z Wisłoka i możesz wchodzić.

Dla osób umiejących czytać, w innym miejscu na forum jest inny sposób wejścia. Ale skoro Tobie sie nie chce szukać, to użyj mojego.
 

Widzę, że nikt nie dał Ci szczerej odpowiedzi, więc ja odpowiem:

Twój karnet nie obowiązuje na ten mecz. Aby móc wejść na ten karnet musisz go aktywować dla specjalnej Hot Line pod numerem 666-66-66-66-66 ..... opłata 100 zł za sekundę ... po aktywowaniu, trzeba na jednej nodze zrobić kółko wokół Podpromia, śpiewając "Hej, hej Resovia" . Jeszcze tylko krótkie polanie głowy wodą z Wisłoka i możesz wchodzić.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 03, 2008, 18:56:49 pm »
Abdul i reszta nie robić bajzlu na forum !!

Cih997 jak jeszcze nie wywnioskowałeś z posta Abdula to przypominam że od czegoś funkcja "szukaj" na forum jest i wypadałoby jej użyć !

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 04, 2008, 13:57:38 pm »
Cytuj
Rzeszowianie we wtorek wylecą z Rzeszowa przez Warszawę do Mińska. Ze stolicy Białorusi autokarem pojadą jeszcze około 300 km do miejscowości Homel, gdzie pojedynki w europejskich pucharach rozgrywa zespół Metallurg Zhlobin.

Z tego co wiem to poranny lot Rzeszów - Warszawa został odwołany na 100 %.
To chyba autokarem pomykali do Wa-wy na lot na Białoruś!
Oby tylko się nie spóźnili !

szelka

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 04, 2008, 14:12:24 pm »
warunki atmosferyczne o tej porze roku dla latających to prawdziwa loteria...
ale spokojna głowa...do Wawy autokarem...ale do Białorusi polecieli o czasie.

Kasia93

  • Gość
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 04, 2008, 16:00:20 pm »
jak bedziecie miec info ze juz sa na miejscu znaczy w Homlu to dajcie znać ...