Autor Wątek: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 8391 razy)

martuska84

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 27, 2010, 00:31:38 am »
Czytam to forum już od jakiegoś czasu bo zawsze jest "COŚ" wartego do poczytania... ale dzisiaj wybaczcie jeśli wchodzę z łapami w Wasze szeregi ale muszę to napisac... Chwała Ci Boże, że zesłałeś nam Mikkiego! Ten gościu jest poprostu niemożliwy!!! Dzisiejszy mecz tylko to potwierdził. 3mam baaaardzo mocne kciuki w meczu z Trento i wierze w WAS Panowie! Bo stac WAS na dużo!!! :-X ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 27, 2010, 10:14:57 am »
...jak tydzien temu przegrała z ZAKSĄ to jechaliście po trenerze i po zawodnikach jak po masle!!
Ale co pisaliście po meczu z Zaksą to troche przesada każdy moze zgrac troche gorzej np dzisiaj LJUBO robił zmiany odrazu jak cos nie szło! podro:)
Skoro wygrała łądnie 3:1 to dlaczego mamy ich nie chwalić ? Skoro przegrała tydzień temu z ZAKSĄ w kiepskim stylu 1:3 to należało nie tyle skrytykować ich grę co wytknąć błędy, napisać co się Nam nie podobał, co było przyczyną porażki. Według mnie to jest jasne jak słoneczko :)
Pawello, to chyba dobrze, że "jechaliśmy po trenerze" za brak szybkiej reakcji i niezmienianie zawodników, skoro w następnym meczu zareagował szybciej, no nie? Czyli, kto miał rację?  ;D
Twoja pretensja powinna zmienić się we wdzięczność do dyskutantów  ;)
Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, krytyka zawodników nie była zbyt daleko idąca. Trenerowi się dostało, bo było za co.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 27, 2010, 11:53:39 am »
prawdziwa cnota krytyk się nie lęka  ;D - po to stworzono to forum, żeby można było ocenić grę i dyspozycję zespołu. Wczoraj było naprawdę nieźle, do dobrze zabrakło jednego seta. Mikko wczoraj zagrał tak, jak potrafi - zero plasów, jedna udana kiwka, Aleh słabiej w ataku ale przyjął najwięcej zagrywek, wszystkie zespoły nastawiają się na wyłączanie go z ataku, może warto by było wymienić "defensywnego" Marcina Wikę na "ofensywnego" Krzyśka Gierczyńskiego? Ale w tym to już trenerska głowa Ljubo.

Eva

  • Gość
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 27, 2010, 13:41:17 pm »
Kibice AZS'u nie potrafią się zachować. Myślałem, że gwizdy na zawodników drużyny przeciwnej to tylko w Bułgarii, tudzież Turcji. Niestety zdarzyły się również w Częstochowie, czym jestem ogromnie zaskoczony, zważywszy, że grają u nas zawodnicy, którzy przyczynili się do sukcesów tej drużyny w 2008r. Wstyd
A srodowisko daje im na to przyzwolenie... Kibice z Czestochowy i Kedzierzyna notorycznie racza nas pokazami swojej 'kultury kibicowania' i ciagle przechodzi to bez echa. Nie wiem, ktorzy gorsi - ci od 'je*ac pzps' czy ci od tych zenujacych transparentow antypiknikowych i sztucznie dopisywanej do swoich poczynan ideologii na poziomie gimnazjum...
Mam nadzieje, ze to jednak wciaz tylko male grupki, ale cos z tym trzeba robic, pielic chwasty na biezaco (jak ktos ma ogrod i zostawil go kiedys na dwutygodniowe wakacje to wie o czym mowie).

Gwizdy na zawodników... a u nas to nie było?  ::) Dajcie sobie już z tym spokój

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 27, 2010, 13:47:51 pm »
Druhna nie przesadzaj, przecież w czasie prezentacji nie ma u nas gwizdów.O meczu powiedziano już wszystko, ja tylko chcę dodać,że w czewie byli również Kibice i Im należą się również wielkie brawa. Na trudnym terenie wznieśli się na wysoki poziom i dali pokaz prawdziwego dopingu, za co zresztą zawodnicy po meczu podziękowali. Miny wychodzących ze spuszczonymi głowami kibiców czewy, to bardzo przyjemny widok i miód na serca wiernych Kibiców Resovii.Dla kibiców wielkie dzięki. 

Eva

  • Gość
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 27, 2010, 14:04:37 pm »
Może i w czasie prezentacji nie. Ale wkurza mnie to, że w innych widzimy wszystko co złe a sami genialni nie jesteśmy... >:(

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 27, 2010, 14:25:43 pm »
Jaki nudny byłby świat, bez naszych wad ;)

sovik

  • Gość
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 27, 2010, 14:35:50 pm »
na prezentacji nie ma u nas gwizdów ale w czasie meczu jest różnie. Ja nie mogę ścierpieć tylko gwizdania naszych kibiców na naszych zawodników... No ale zakazu nie ma, jak ktoś lubi to gwiżdże... Ja nie umiem ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 27, 2010, 16:58:24 pm »
Może i w czasie prezentacji nie. Ale wkurza mnie to, że w innych widzimy wszystko co złe a sami genialni nie jesteśmy... >:(
Genialni pewnie nie jesteśmy, ale jesteśmy najlepsi  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.