Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 411935 razy)

vaapu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 149
    • forum.przygodomania.pl
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2830 dnia: Września 10, 2010, 19:13:45 pm »
Po co się w ogóle przejmować tym artykułem? Nie czytam regularnie tego, co się tam pojawia i nie wiem, ile tekstów popełniła ta pani, ale dziennikarką to ona nie jest. Przypuszczam, że poczuła potrzebę zaistnienia, znalazła chwytliwy temat to i napisała co bądź, a że z masą błędów to szczegół.
Czym tu w ogóle sobie zawracać głowę, przecież my też nieraz wściekamy się np. na Bełchatów. Nam się wydaje, że mamy powód, a im, że się czepiamy.
Porzućcie nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2831 dnia: Września 10, 2010, 21:00:35 pm »
W tym sezonie na ławce w bełchatowie będzie siedział(z reprezentantów) pewnie tylko Bąkiewicz więc już tak nie przesadzajcie,poza tym nikt ich tam za noge nie przywiązał.
Wiadome było od początku że jakiekolwiek "kombinacje" z limitem obcokrajowców spotkają się z ostrą krytyką, i tak będzie przez cały sezon.
chłopaku. : ) myslisz ze Kurek sie nauczyl przyjmowac i bedzie gral za Antige? : ) zyj marzeniami dalej. chlopak nie ma przyszlosci na przyjeciu z takim przyjeciem. owszem kilka meczow bedzie mial w spod. ale taka prawda ze w prawie kazdym meczu peka w przyjeciu i zostaje zmieniony. co innego w meczach ze slabszymi przeciwnikami gdzie kryl go Gacek <lol> i Winiar. z mocniejszymi rywalami beda musieli stanac w trojke i dupa.  ława i tyle.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 21:03:15 pm wysłana przez hehe321 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2832 dnia: Września 10, 2010, 22:35:59 pm »
"Ani Grozer ani Akhrem mimo ewentualnych polskich paszportów nie zrezygnują z gry w swoich reprezentacjach by grać w polskiej, nawet jeżeli przepisy by im tego nie utrudniały. Podobnie jak Michele Baranowicz. Jednak jak widać przepisy nie do końca potrafią chronić interesy reprezentacji skoro pozostawiają furtkę dla reprezentantów innych krajów z polskimi paszportami."
Zdaję sobie sprawę, że dziś publicznie może się wypowiadać każdy. Szanowna Pani Smoleń Marta też.
Nie wiem ile Szanowna Pani Smoleń ma lat. Nie wiem czy zdała maturę, czy ten trudny egzamin dopiero przed nią. Jednak, Szanowna Pani Smoleń Marto, raczy się Pani odstosunkować od Michała Baranowicza. Michał Baranowicz ma polskie obywatelstwo. Nadała mu je ta sama ustawa, która nadała polskie obywatelstwo także mi. Nikt nie ma prawa sprowadzać obywatelstwa polskiego (którym czuję się zaszczycony) do "polskiego paszportu".
Nikt nie ma prawa dzielić obywateli polskich na "bardziej polskich" i "mniej polskich". Smoleń Marta również nie ma takiego prawa.
Jeśli Smoleń Marta nie ma nic mądrzejszego do opublikowania, będzie lepiej, gdy przestanie pisać, swoje publiczne występy przerzuci na śpiew, a śpiew ograniczy do wokalizy. Jakkolwiek by nie śpiewała, łatwiej to będzie wytrzymać niż jej produkcje werbalne.
Mam nadzieję, że w PZPS-ie nie znajdzie się żaden głupek, któremu przyjdzie do głowy szykanowanie jakiegokolwiek polskiego obywatela, nawet gdy ten obywatel nie będzie miał żadnego paszportu.
PS. A "interesy reprezentacji" najlepiej zabezpieczy dobre szkolenie młodzieży, a nie sztuczne limity, które szybciutko odejdą do lamusa. Czy to się komuś podoba, czy nie.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 22:46:34 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

gladki8

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2833 dnia: Września 10, 2010, 22:45:38 pm »
A dziwne wymogi licencyjne PZPS-u (przedłużanie terminu dla ZAKSY) to już w porządku jest? Oto Polska właśnie i mentalność niektórych ludzi, którzy biorą się za coś, za co nie powinni.
Pozdro
Dobrowolski jeśli gra w finale MP to ten finał zawsze wygrywa ;) RR!

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2834 dnia: Września 10, 2010, 22:54:57 pm »
Nie rozumiem zawistnego i zarazem bojowego nastroju w tym artykule. W każdym razie, morał tej historii jest prosty i niektórym znany: swoje "problemy" rozwiązujemy sami.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2835 dnia: Września 10, 2010, 22:55:49 pm »
Nie znoszę nazywania obywatelstwa polskiego "polskim paszportem" i sprowadzania obywatelstwa polskiego do "paszportu".
Kiedyś "Gazeta Wyborcza" miała zwyczaj pisania o Olisadebe "Nigeryjczyk z polskim paszportem" a o Rune Holcie "Norweg z polskim paszportem". Zacząłem pisać w różnych dyskusjach o Michniku (którego bardzo cenię) "Żyd z polskim paszportem". Chyba pomogło, bo:
1. nie ocenzurowano moich wypowiedzi,
2. zaprzestano takich praktyk.
Obywatelstwo polskie to nie jest jakiś świstek papieru (paszport). Obywatelstwo polskie to coś więcej. Obywatelem polskim może być ktoś z narodowością polską, ukraińską, żydowską, włoską, węgierską, cygańską, amerykańską... i żaden z w/w obywateli polskich nie jest ani lepszy, ani gorszy od drugiego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2836 dnia: Września 11, 2010, 10:55:14 am »
głupia sprawa - nie mam paszportu!!!  :o pozbawią mnie kurde obywatelstwa...  ;D

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2837 dnia: Września 11, 2010, 11:53:58 am »
głupia sprawa - nie mam paszportu!!!

To nie bedziesz gral w szostce, pech.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2838 dnia: Września 11, 2010, 12:28:10 pm »
Słyszałem że dzisiaj lub jutro w Rzeszowie maja zawitać Grozer i Cernic ;)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2839 dnia: Września 11, 2010, 13:35:23 pm »
Słyszałem że dzisiaj lub jutro w Rzeszowie maja zawitać Grozer i Cernic ;)

W sumie Włosi z Niemcami grali sparing i ani Grozer, ani Cernic nie wystąpili, jutro drugi mecz.... nie grali ale żeby całkiem wolne dostali to raczej wątpię.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-09-11-reprezentacja-niemiec-pokonala-wlochy