Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188268 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #420 dnia: Lutego 23, 2013, 19:56:51 pm »
Słyszałem też głosy, ze poziom całej polskiej siatkówki się obniży, jak SKRA nie wejdzie do półfinałów.
Przecież, jak o sile polskiej siatkówki mogą decydować takie zespoły jak: Resovia, ZAKSA czy Deleckta.
To było zarezerwowane wyłącznie dla SKRY.
Zapewne też myślą o braku LM, gdzie te mecze teraz będą rozgrywać, a i frekwencja w ATLAS ARENA ucierpi.
Ale podejrzewam, że nawet z 5 miejsca SKRA wykupi miejsce w LM.

Myślę, że jutro będzie gra fair play i sędziowanie również. Oby dziwne rzeczy się nie działy.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #421 dnia: Lutego 23, 2013, 20:10:55 pm »
Kluczem do zwyciestwa bedzie wygranie pierwszego seta. Jezeli zaczniemy, jak to ongis bywalo, ze zwieszonymi glowami a Igla bedzie szukal recznika do otarcia lez- sami wykopiemy sobie sobotni grob. Inna sprawa to relacja sily naszej zagrywki do zagrywki gospodarzy.
Jak wygramy pierwsza partie, Skra bedzie wisiec na wlosku. Zobaczymy, czy moja prognoza sie sprawdzi.
Do boju, Resovio!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #422 dnia: Lutego 23, 2013, 21:02:28 pm »
Słyszałem też głosy, ze poziom całej polskiej siatkówki się obniży, jak SKRA nie wejdzie do półfinałów.
Ale podejrzewam, że nawet z 5 miejsca SKRA wykupi miejsce w LM.
Poziom polskiej siatkówki obniży się, jeśli zabraknie w niej pieniędzy, które pakuje w Skrę PGE. Poziom polskiej siatkówki obniży się, jeśli zabraknie w niej pieniędzy, które w Resovię pakował Góral. Poziom polskiej siatkówki obniży się, jeśli zabraknie w niej pieniędzy, które pakował(a)...
Z siatkarskiej mapy Polski ubyło już wiele ośrodków, które kiedyś dużo znaczyły. I to jest prawdziwe zmartwienie tej dyscypliny.
Jeden nieudany sezon JW nie rozłożył polskiej siatkówki. Jeden nieudany sezon Skry czy Resovii też jej nie rozłoży.
Bezdenną głupotą było myślenie, że dobro polskiej siatkówki wymaga stworzenia jednego "eksportowego" klubu. Rozwój nie może się opierać na jednym klubie.
Fajno, że niemieckie Fryderyki wygrały kiedyś Ligę Mistrzów. Tylko co dobrego wynikło z tego dla niemieckiej siatkówki?
Niektórzy mówią, że, bez względu na wynik, Skra nie wróci już do swojej finansowej dominacji. W takiej sytuacji klub ten czekałby potężny kryzys, bo coś mi się wydaje, że na wielką wierność kibiców to ten klub liczyć nie może. Nie jest to wyłącznie przypadłość Bełchatowa.
Poziom polskiej siatkówki obniży się, jeśli w przyszłym sezonie kilka klubów przystąpi do gry na zasadzie tegorocznego AZS Cz. Fajno, że chłopcy trochę pograli. Będą mieli kapitalne wspomnienia z meczu przeciwko Resovii.
Największym zagrożeniem dla polskiej siatkówki jest niepewność kolejnego sezonu. Mieliśmy już to zagrożenie i w Częstochowie, i w Kielcach, i w Gdańsku, i w Olsztynie, i w... Rzeszowie. A co, nie było zagrożenia? Ciekawe ile karnetów zostałoby wykupione, gdyby...
================================================================================
Międzynarodowa siatkówka widziała już różne cuda. Mś we Włoszech były kpiną na oczach świata, więc i "wykupienia" miejsca w LM nie można wykluczać. Problem polega na tym, że Skra jeszcze tego miejsca nie przegrała. Jeśli jutro je przegra,... to niech sobie wykupuje. Będzie mi to zwisało lużnym kalafiorem  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #423 dnia: Lutego 23, 2013, 21:41:17 pm »
Trutnie się chyba dowiedziały o naszym najeździe :D
http://www.plusliga.pl/news/id/6942

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #424 dnia: Lutego 23, 2013, 22:44:51 pm »
9 > 4

Mam nadzieje że taki baner nie wzbvdzi tak wielkich i niepotrzebnych emocji jak kilka miesięcy temv ;). Represie, co? ;) Nawet Ty, chyba nie zakwestjonvjesz tej jakże oczywistej prawdy matematycznej że "9" było, jest i będzie większe od "4" ;D ;D ;D. W końcv matematyka nie kłamie i jest królową navk ;).

Do bojv Resovio!! MASZERVJ I ZWYCIĘŻAJ!!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2013, 22:49:49 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #425 dnia: Lutego 23, 2013, 22:53:02 pm »
Mecz zaczynamy od minuty ciszy. Zmarł pan Inglot jeden ze sposobów Resovii.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #426 dnia: Lutego 23, 2013, 22:56:14 pm »
Ja bym się tylko zastanowiła czy owy baner nie jest za wysokich lotów dla Pana z czwóreczką :D Może żółta "4" byłaby bardzej wyrazista w przekazie ale trzeba przyznać, że nieźle pomyślane ;D Będziemy mogli jutro w TV wypatrywać? ;)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #427 dnia: Lutego 24, 2013, 00:37:39 am »
Kto smak zwycięstwa zna? 

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #428 dnia: Lutego 24, 2013, 00:38:43 am »
Chyba nie Andrzej Gołota 8)

PS. Mistrz, Mistrz Resovia!

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #429 dnia: Lutego 24, 2013, 00:39:27 am »
Cytuj
Poza tym, dziecinada jest dziecinadą.

Facet przez całe życie jest dzieckiem :)